Progresīvas tehnoloģijas

EVOPIPES ir viens no modernākajiem cauruļu ražotājiem Eiropā un pasaulē.

Pateicoties unikālam automatizētu ekstrūzijas līniju kopumam, EVOPIPES var piedāvāt augsti tehnoloģiskus produktus plašam infrastruktūras būvniecības risinājumu klāstam. Visas līniju komponentes un automatizācijas sistēmas tika radītas ar mērķi nodrošināt efektīvāku izejmateriālu un energoresursu izmantošanu, uzturot produktu kvalitāti nemainīgi augstā līmenī. Mūsu ekstrūderi, ekstrūzijas galvas, kalibrēšanas instrumenti un postekstrūzijas mezgli ir EVOPIPES speciālām prasībām rūpīgi pielāgoti un droši tehnoloģiski risinājumi. Visi postekstrūzijas komponenti (vakuuma kalibrēšanas vannas, dzesēšanas vannas, izvilcēji, nogriešanas ierīces, galu veidošanas iekārtas un servisa tehnika) ir izstrādāti maksimālas darbspējas nodrošināšanai. Automatizācijas komponentes ir uzticamas, saprotamas un viegli apkalpojamas. Visu mezglu un komponenšu vadības un monitoringa funkcijas ir integrētas ekstrūderu vadības sistēmās. 
Rezultātā mūsu ražošanas sistēmas ļauj sasniegt maksimālu ražīgumu kombinācijā ar maksimālu fleksibilitāti pie vērā ņemamas materiālu un energoresursu ekonomijas.

EVOPIPES izejvielu sagataves un ražošanas apgādes sistēma garantē to, ka EVOPIPES produktu augstākā kvalitāte tiek nodrošināta jau no pašiem tehnoloģiskā procesa pirmsākumiem. Šī augstās veiktspējas sistēma tiek izmantota Izejmateriālu ērtai uzglabāšanai, 100% drošai transportēšanai visos tehnoloģiskā procesa etapos un precīzai PVC maisījumu sagatavošanai. Starp acīmredzamām sistēmas priekšrocībām ir augstākā līmeņa procesu automatizācija un unikālā operacionālā precizitāte. 
Pateicoties šai sistēmai, EVOPIPES ir spējīgs operatīvi uzņemties tādu pasūtījumu izpildi, kur nepieciešama specifisko materiālu un tehnoloģisko maisījumu izmantošana, tādējādi vienmēr nodrošinot īsākus iespējamos produktu un risinājumu piegādes laikus saviem klientiem.

Ultraskaņas sistēma (US), kuru EVOPIPES izmanto plastmasas cauruļu kvalitātes kontrolei ekstrūzijas procesā ir spilgts tehnikas un tehnoloģijas pēdējo sasniegumu paraugs. Sistēma mēra un kontrolē produktu parametru atbilstību attiecīgo standartu prasībām:

  • Sienas biezumu - gan atsevišķiem slāņiem, gan kopējo biezumu;
  • Sienas biezuma sadalījumu pa caurules perimetru;
  • Iekšējo diametru;
  • Ārējo diametru;
  • Ovālumu;
  • Ekscentritāti;
  • Virsmas defektus.

US dokumentē visus būtiskos kvalitātes parametrus un sniedz pārskatus par kvalitātes atbilstību standartu prasībām. Sistēma ir pilnībā integrēta ekstrūzijas iekārtā. Stiprās puses:

  • Tiek nodrošināta pastāvīga atbilstība standartiem;
  • Nevainojams ražošanas process;
  • Klientiem pieejama dokumentēta izstrādājumu kvalitātes atbilstība.

Gravimetriskās materiālu padeves sistēmas izmantošana kopā ar ultraskaņas sistēmu ļauj EVOPIPES īstenot sekojošu inovatīvu procesu kombināciju:

US pilnībā noskenē cauruli pa perimetru visā tās garumā, kā rezultāta neviens punkts pa visu caurules perimetru nepaliek bez kontroles. US pastāvīgi nosaka katra caurules metra faktisko svaru (kg/m) par pamatu izmantojot gravimetriskos mērījumus (kg/stundā) un caurules izvilkšanas ātrumu (m/min).

Atbilstoši ultraskaņas mērījumos iegūtajiem rezultātiem, ražošanas iekārtu parametri tiek automātiski koriģēti. Tādejādi tiek pastāvīgi nodrošināta vienmērīga saražotās produkcijas kvalitāte.

EVOPIPES polimēru cauruļu gofrēšanas procesu nevainojamu izpildi nodrošina jaunākās paaudzes gofrētāju klāsts. Mūsu iekārtu veiktspēja ir būtiski augstāka par vidējo industrijā. Pateicoties lielo ražošanas jaudu nodrošinājumam, mēs esam spējīgi ātri un savlaicīgi piegādāt plašu produktu klāstu, kas ir pielāgots katra klienta īpašajām prasībām. EVOPIPES cauruļu gofrēšanas tehnoloģija darbojas gan ar polietilēna, gan ar polipropilēna izejmateriāliem!

Automātiskie uztinēji, kurus EVOPIPES izmanto gludo un gofrēto PVC, PE un PP cauruļu pakošanai ruļļos, ir augsti vērtējami automatizācijas risinājumi. Mūsu uztinēji ar aptīšanas funkciju, radot ar „Stretch” tipa plēvi šķērsām pāri aptītus ruļļus, nodrošina veselu virkni priekšrocību mūsu klientiem:

Caurules ir aizsargātas visā garumā, līdz pēdējam līmenim tinumā. Ruļļiem ir ļoti svarīga funkcionālā īpatnība - lietotājs var izvilkt vēlamo caurules garumu no ruļļa iekšpuses, turklāt iepakojums pie tā nezaudē savu formu ! Tādējādi neizmantotā caurule paliek iepakojumā un nesasmērējas. Pateicoties progresīvajai tehnoloģijai ruļļu uztīšanas iekšējie diametri ir ļoti mazi, kā rezultātā iepakojumi ir daudz kompaktāki nekā vairākums citu līdzīgu risinājumu mūsdienās. Attiecīgi tiek būtiski samazināti produktu transportēšanas izdevumi.