Par mums

EVOPIPES ir moderns un inovatīvs polimēru cauruļu sistēmu ražotājs, kurš fokusējas uz inovatīvu un efektivitāti paaugstinošu produktu ražošanu un to attīstību.

EVOPIPES stratēģijas pamatā ir efektivitātes nemitīga paaugstināšana cauruļu sistēmu izbūves un ekspluatācijas jomā, kā arī efektivitātes paaugstināšana savā darba procesā.

Izstrādājot produktus mēs pievēršam galveno uzmanību produktu konkurētspējas priekšrocībām, kuras mūsu produktiem piešķir augstākus izbūves un ekspluatācijas efektivitātes parametrus.

Veicot investīciju cauruļvadu sistēmu izbūvē, cauruļvadu sistēmu materiālu izmaksas sastāda tikai no 4 – 20% no kopējām investīcijām, atkarībā no projekta specifikas, tāpēc ļoti svarīga ir tieši cauruļvadu sistēmu kvalitāte un ilgmūžība.

Cauruļvadiem ir jābūt uzticamiem, tiem ir jānodrošina zemas sistēmas apkalpošanas un uzturēšanas izmaksas. Tas ir svarīgi sistēmas īpašniekiem. Būvniekiem, savukārt ir svarīgs cauruļvadu montāžas ērtums, ātrums un izmaksas. Savienot visas šīs īpašības produktā – tā ir EVOPIPES specialitāte.

Evopipes piedāvājumā ir plašs produktu sortiments, katra produktu grupa sniedz pilnu profesionālu un drošu tehnisko risinājumu spektru ārējo un iekšējo inženiertīklu izveidošanā ūdens, gāzes apgādē, notekūdeņu novadīšanā, elektro un vispārējā celtniecībā.

Produktu klāstu vienmēr pavada rūpīgi izstrādāts tehniskās informācijas un montāžas pamācību klāsts. EVOPIPES viena no galvenajām vērtībām ir saliedēta profesionāļu komanda, mūsu darbinieki ir svarīgākais uzņēmuma aktīvs.